Paraše Diana
Prieš 129 mėn

Walthamstow mamytes

Sveikos atvykusios pilvu augintojos arba jau buvusiu pilvo gyventoju priziuretojos:) Linksmo bendravimo!
Paraše Diana
Prieš 129 mėn
Noreciau suzinoti jusu nuomone apie sia ligonine, teks ten gimdyt, o va biski baimes yra:)
Paraše Ruta
Prieš 129 mėn
As taip pat ruosiuosi gimdyti Whipps Cross ligonineje,bet niekaip neprisiruosiu nueit i eksursija po ligonine,kurios vyksta kiekviena sekmadieni 14 val.
Kiek laiko tavo leliukui? Kur eini i susitikimus su savo Midwife?As dazniausia vaziuoju i WOOD STREET MEDICAL CENTRE, net nezinau ar as patenkinta savo midwife,kolkas dideliu bedu neturiu,tai ir susitikimai reti buna(karta per menesi).
Paraše Asta
Prieš 129 mėn
Sveika.Wipps Cross gimdziau pries 5men.Atvykau nakti,nubegus vandenims,tai personalas baisus buvo,,ryte pamaina pasikeite,ir prieziura gera tikrai,bet gal man cia taip,nes pagimdziau naturaliai,be jokiu nuskausm.ir be plysymu.Sekmes
Paraše giedre
Prieš 129 mėn
as gimdziau Wipps Cross ligonineje. vandenys nubego paryciais, paskambinau i ligonine, paklausinejo apie vandenu spalva, paklause ar saremiai prasidejo, ar skauda, kadangi neskaudejo dar ir nebuvo saremiai prasideje dar likau namie, o kai jau saremiai kas desimt minuciu kartojosi nuvaziavom i ligonine. ten prieme, po poros valandu patikrino kiek gimda atsidariusi, o buvo atsidariusi tik 1 cm, is tikruju norejau namo vaziuot ir ten pabut dar pusdieni koki, bet nebeisleido, nes buvo nubege vandenys. personalas rupinosi, pastoviai vaiksciojo akuseres vis kitos keitesi. gimda nenorejo atsidarineti, kita ryta buvo 3 cm atsidare, tad pradejo leisti skatinamuosius labai stiprius, nes jau daug laiko buvo praeje ir galejo leliui blogai buti, atejo ir daktaras, svarste cezari daryti, bet tie vaistai padejo ir gimda atsidare, apie 2 val. dienos pagimdziau sunu. bet ir skaudejo baisiai, kirpo mane, viska jutau. nors ir epidurini dare, bet viskas jutosi ir siuvimas, viskas. kai pagimdziau skausma lyg ranka nueme ir jau ta pacia diena vaisciojau pati. pats stumimo procesas gal tik koki pusvalandi tetruko, geri keli stumiai. reikia stumt kai pareina saremis, kad neplyst, bet gydytoja sako, ramina kaip ka daryt, bet ne tas galvoje. aciu dievui vyras kartu buvo ir palaike moraliai ir psichologiskai visa gimdyma. neisivaizduoju kaip be vyro- artimiausio zmogaus - reikia moterim vienom gimdyti.
patenkinta personalu ir ligonines rupesciu, neisivaizduoju, kad geriau galetu buti.
Paraše Diana
Prieš 129 mėn
Mum jau 33 savaites. Pas MW einu i ST James health centre. O kurioj vietoj gyveni?
Paraše Ruta
Prieš 128 mėn
Gyvenu prie Blackhors sustojimo,na nevisai prie pat bet netoli.Einant link Uplands house( koledzo)Blackhorseroud'u.
Paraše Diana
Prieš 128 mėn
As ir ten nebuvau ekskursijoj, bet tikrai labai labai noreciau. Jei kada sumastysi tai pasakyk, kartu drasiau butu. O siaip kiek toj ligoninej buvau tai nei vieno balto daktaro ar MW nemaciau.
Paraše Ruta
Prieš 128 mėn
Mano emailas [email protected] Parasyk kada galesi,as tau atsiusiu savo telefono nr.Taip bus paprasciau susisiekti.
Paraše Dovile
Prieš 128 mėn
butu tikrai malonu pasidalinti jusu patirtimi.man idomu suzinoti,ar tai mitas ar tiesa,kad mergaites i si pasauli gali ateiti kokiom 2savaitem anksciau,o berniukai,buna kad veluoja.As taip pat ruosiuosi gimdyti Whipps Cross ligonineje,man jau 37 savaites,bet dar neapziurejau ligonines kur bus gimdymas,man tik pasake mano midwife,jei kas atsitiktu ar prasidetu anksciau saremiai,ar nuleistu vandenis,turiu pasiskambinti i logonine ir pasiklausti del lilac ward.dar noreciau suzinoti,ka butiniausiai reikia pasiimti i ligonine
Paraše Giedre
Prieš 128 mėn
Mano nuomone, nuo nėštumo priklauso kada tas mažučėliukas pasibels į pasaulį. viena mano drauge pagimdė mergytę savaitę anksčiau nustatytos datos, o kita priešingai - pernešiojo dukrytę net dvi savaites, aš pagimdžiau berniuką, irgi buvo jau kelios dienos virs 40 savaičių.
Gimdžiau Wipps Cross, nebuvau jokiose ekskursijose, nuvažiavom su vyru per gimdymą, malonūs apsauginiai nieko net neklausė, parodė kur eiti, o po to seki ženklus, aš ėjau į magnolia skyrių, bet po to dar keletą kartų pervežė mane į kitas palatas skirtinguose aukštuose.
Jei tau nubėgs vandenys turi pasiskambinti į ligononės gimdymo skyrių, akušerė duos telef., ir pasisakyti, kad prasideda, paklaus sąrėmių laiko ir pasakys, kad atvažiuoti.
Man vandenys nubėgo anksčiau nei sąrėmiai prasidėjo, ir mes su vyru į ligonoinę nuvažiavom tik po kelių valandų kuomet suintensyvėjo sąrėmiai(kas 10-5 min.).
pasiimti sau: chalatą, šlepetes, iklotų geriau turėk pati; leliui: rūbelių(šliauštukus, kepurytę, pirštinukes, bodžiuką po šliaužtu užvilkt, visų tų turėk tris pamainas mažiausiai), pampersų,na lyg ir viskas, jei ko prireiks vyras atveš, nes nakčiai neleis jam pasilikti, nebent atskiroj palatoj (Forest Suit).
Paraše Dovile
Prieš 128 mėn
O kiek dar laiko buvai ligonineje po gimdymo.Girdejau jei viskas gerai tai greitai isleidzia.O kai pagimdei vaikas prie taves visa laika buvo.O leido vyrui nukirpti vaikui virkstele.
Paraše Giedre
Prieš 128 mėn
Į ligoninę atvažiavau sekmadienio ryte, pagimdžiau pirmadienį per pietus, o išrašė tik trečiadienį dėl to, kad vaikas nevalgė, nemokėjo čiulpti, bet kai išalko (para po gimimo) paleido gerklę, daviau misinuko, nes pieno dar nebuvo, nors akušerės labai stengėsi ir mokė kaip maitinti, tačiau vaikas netraukė nors tu ką, net gydytojas buvo atėjęs. Bet žodžiu viskas baigėsi gerai, o kai grįžom namo ir pati išmokiau traukti pienuką, maitinau pati septynis mėnesius.
tik pagimdžiau, nulipau nuo stalo, vaiką į glėbį man ir išvežė į palatą. Visą laiką su manimi buvo. man patiko, kad musų palatoje gulėjome keturios baltosios, kitoje palatoje maciau vien babaikas gulint, dar kitoje juodes.
virkštelę nukirpo pati gydytoja, vyras mane už pažastų laikė ir kai gimė mažiukas apsiverkė, gal net nebe galvoje ta virkštelė buvo, rūbelius reikėjo paduoti, vieni maži buvo, ieškojo didesnių.
aš patenkinta Wipps Cross ligonine ir priežiūra po gimdymo.
Paraše Anonimas
Prieš 128 mėn
Gal galit pasidalinti apie dekretiniu atostogu apmokejimo sumos dydi, t.y. ar mokama pagal sutartyje numatyta tarifa ar pagal paskutiniu menesio uzdirbtos sumos vidurki.Mat del nestumo as kartais nenueidavau i darba ir mano menesinis atlyginimas budavo daug mazesnis nei minimalus. Tad man mokama labai maza suma . Is anksto dekui uz atsakyma
Paraše Giedre
Prieš 128 mėn
Darbovietė apmoka pirmas šešias savaites, sumą apskaičiuoja pagal išdirbtų valandų vidurkį. Likusias trisdešimt savaičių apmoka valstybė po £113 per savaitę. Visa turi būti nurodyta ir surašyta tame lape, kurį gavote iš darbovietės.
Paraše Anonimas
Prieš 128 mėn
Paraše Ruta
Prieš 128 mėn
Kaip laikotes,kaip priessventines nuotaikos :) As tik uzvakar pajutau,kad arteja sventes :) Nuejau i prekybos centra ir tarp visu tu kalediniu niekuciu ( zaisliuku,barskaliuku ir blizgiuku)pajutau tokia smagia Kaledine nuotaika :) Na o zinant,kad besilaukianti moteris labai jautri tai as emiau ir apsiverkiau :) ak Sv.Kaledos...Jos man ypatingos tuo,kad tai pirmos mano semynines kaledos. Nuo siu svenciu as pradesiu kurti savo seimos sventines tradicijas.B utinai su vyru vaziuoim i Lt Sv. Kazimiero baznycia i Berneliu mysias .O kaip jusu prieskaledines sventes,ka jus planuojat veikt per sventes,o galo turit kokiu itin originaliu tradiciju ar planu.Butu smagu isgirst.
Paraše Diana
Prieš 126 mėn
Sveikos, susilaukiau dukrytes, kuriai dabar jau menuo. Gal yra mamyciu su panasaus amziaus leliukais walthamstow, kada pasivaiksciotumem kartu.
Paraše Ponia
Prieš 126 mėn
Palauk, tuoj sunu pasigimdysiu, galesim kartu stumdyt.Susitiksim st.Jame's parke.
Paraše Dovile
Prieš 126 mėn
mano dukrytei bus vasario 19d.2men,as nieko pries butu idomu susitikti ir pabendrauti,nes namie kartais labai pabosta.as gyvenu netoli forest road poliklinikos.
Paraše ruta
Prieš 126 mėn
Ak ,jum jau gerai,jau sulauket leliuku, o as db 8-am menesi ir vajej jau kaip sunku daros vaiksioti,jau norisi tik gulet kojas istiesus :)Bet manau mielai prisijunkciau prie mamyciu pasivaiksciojimo,ar siaip paplepejimo nes labai idomu but suzinot kaip jums sekasi augint leliukus...
Paraše dovile
Prieš 126 mėn
manu butu isties malonu susipazinti,galetumem susitikti kita savaite.
Paraše Giedre
Prieš 126 mėn
Susitikime, esamos ir busimos mamytes! orai neblogi, su vaikiukais po lauka vaikstom, tad susiburkime Loyd parke, kuris prie Forest Rd. randasi. Reikia tik del laiko susitarti. Tarkime kita savaite, t.y. vasario 20d. 14.00 Loyd parke prie pauksciuku aptvaro, jis matosi nuo iejimo. smagu butu pabendrauti ir su vaikuciais susipazinti.
Paraše Diana
Prieš 126 mėn
Tai ko taip uztrukai begimdydama? :)
Paraše anonimas
Prieš 124 mėn
Gal yra mamyciu ir su didesniais leliukais(2-4m):)butu malonu paklausinet apie vaikucio vystimasi...
Paraše lalka
Prieš 124 mėn
labuka,as auginu 2,beveik,metuku suneli.Taip pat truksta bendravimo su jau tokio amziaus vaikucius auginanciomis mamytemis,butu smagu pabendrauti.
Paraše Ruta
Prieš 122 mėn
Kur dingo visos Walthamstow mamytes?
Kaip sekasi augint leliukus?
Paraše Anonimas
Prieš 122 mėn
mano maziukui jau 16 menesiu, butu smagu pabendrauti. gyvenu prie pat Loyd Aveling park, kur ta W.Morris Galery.
Paraše ruta
Prieš 122 mėn
Zinau si parka, daznai ten nueinam. Galetum parasyt man i emaila [email protected] manau taip butu patogiau susisiekti. Lauksiu. :)
Paraše Anonimas
Prieš 117 mėn
Jau prabego daug laiko nuo paskutiniu jusu zinuciu parasymo.. pasidalikit savo kasdieniais isgyvenimais kaip sekasi auginti mazuosius padukelius??? labai idomu suzinoti
Paraše lalka
Prieš 117 mėn
as i ta parka su savo maziuku begu kiekviena ryta,o kartais ir suni prigriebiu ir riesutu voverytems.