Paraše busima mamyte
Prieš 128 mėn

vaikuciu vardukai

padekite isrinkti mergaitei varduka.
Paraše mama
Prieš 128 mėn
sakoma stiprus vardai prasideda abeceles pradzioje esanciomis raidemis, stipriausi is A. sakoma vardas atspindi zmogu, tad susigalvok kelis vardu variantus ir kai pamatysi gimusia dukryte - vienas is ju tikrai ptikibs. Atene, Nora, Austeja, Aurora,Izabele, Vakare - grazus vardai.
Paraše Anonimas
Prieš 128 mėn
Dar nezinau ko laukiuosi, bet vardukus jau noreciau isrinkti:) Mergytei be problemu. Dar kai buvau studente zinojau kuo vardu bus, o vat jei susilauktumem berniuko nezinau. Labai jau mums sunku su berniuku vardukais. Gal turite kokiu minciu?
Paraše mama Asta
Prieš 128 mėn
turiu dvi mergaites,Patricija ir Meda.Dar is man patikusiu-Smilte,Elze,Liepa,Rugile.
Paraše Anonimas
Prieš 128 mėn
turiu sunu Ąžuolą, jei tureciau kada antra berniuka pavadinciau Tauru. taip pat grazus vardai Adomas, Aras, Gajus. labai faina straipsni skaiciau Delfi apie vardus, kuriame isvardinti populiarus bei retesni vardai. siulyciau susirasti ir paskaityti,tikrai pravers, ten tokiu idomiu vardu pamineta.
Paraše Anonimas
Prieš 128 mėn
Man pats graziausias mano dukrytes vardas Eva. bet labai dar patinka Ausrine (rekomenduoju);)
Paraše busima mamyte
Prieš 128 mėn
nu o man grazus mergaites vardukai ,Ermita Mija, Leja, Erlanda,bet sunkiausia nuspresti koki duoti niekaip neisrenku.
Paraše Reda
Prieš 128 mėn
as visada galvojau jei turesiu mergaite, pavadinsiu ja Eksavera, bet kaip is tikro susilaukiau dukrytes kazkaip nebenorejau to vardo deti ir uzdejome Meda, manau kad varda renkant reikia ziureti, kad jis tiktu ir prie pavardes, nes buna kad vardas su pavarde jau labai nesiderina :)
Paraše mama
Prieš 128 mėn
man graziausias mergaites vardas Linute toks tikras Lietuviskas ir angliskai gerai tariasi:)siulyciau:)
Paraše bibo
Prieš 128 mėn
Ar renkant vardus verta atsizvelgti ar vardas angliskai gerai skamba? Ar svarbiau islaikyti lietuviskuma? kas geriau - Tomas ar Ąžuolas? Idomu kokia jusu nuomone......
Paraše mama
Prieš 128 mėn
as vaikui idejau Ąžuolas Brendonas. pirma varda anglai tikrai sunkiai taria, pati tuo isitikinau, taciau nemanau, kad tai problema, anglai stengiasi ji istarti teisingai. jei vaikui bus sunkumu ateity ar uzaugus, tures antra varda, kuri anglai laisvai istaria. i Lietuva gryzti neplanuojam, tad savo lietuvisku saknu garbei pirma varda idejom grynai lietuviska.
Paraše xxx
Prieš 128 mėn
galbut jei planuojama pasilikti gyventi Anglijoje reiketu atsizvelgti i vardo skambesi. labai geras Delfi straipsnis 'Ar lietuviska pavarde trukdo?'pati ketinu pakoreguoti savo pavarde.
Paraše busima mama
Prieš 128 mėn
jei liekate giventi anglijoj tai siuliciau vardus tokius,mergaitei Emili ,o berniukui marko labai grazus vardukai kaip jus manote
Paraše Gintariux
Prieš 128 mėn
As auginu suneli.Ilgai su vyru del vardo isrinkimo nesipesem.Man patiko trumpi vyrui ilgi vardai.Bet radom varda kuris mums labai abiems patiko,tad suneli pavadinom Gotfrydu.Is trumpesniu man labai patinka Kajus,Lukas.
Paraše dana
Prieš 128 mėn
azuolas brenduonas tiesiog juokinga. man atrodo, kad lietuviski vardai turi likti lietuviskais. o cia jau anglu problema jei nesugeba istarti. kokioje tautoje matete, kad varda ar pavarde lengvintu, jei negali salies pilieciai istarti?? laikykites savitumo, gerbkite lietuviskus vardus ir jus patys busite gerbiami.
Paraše asta
Prieš 128 mėn
sveikos as cia naujoke bet turiu vienu metuku suneli Gabrieli, cia anglijoje visi ji vadina Gabriel bet kai dariau pasa palikau lietuvika varianta Gabrielis mums sis vardas labai patiko, tarp kitko tai mano antrosios puses mintis o man tas vardas labai patiko tad ir pavadinome taip. Mergaitei labai grazus vardas MIA, Kalista, Berniukui - aisku savaime Gabrielis, Kajus, Darius(tai mano vyro vardas bet ji labai lengvai taria ir anglijoje)
Paraše mama
Prieš 128 mėn
vieniems juokingi, kitiems ne. man nera juokingu vardu, visi savitai idomus ir originalus. kiekvienu teveliu reikalas kaip pavadinti savo vaika, dar ir su pavarde derinti. o azuolas brendonas - labai grazu man ir kadangi pavarde is B raides, tai tas vardu rinkinys tiesiog idealus.
Paraše RugileRar
Prieš 24 mėn
RugileRar
Na man juokingiau nebuna, kai abieju lietuviu vaikai tampa Rihanomis, Brendonais, Ekskaveromis, Kalistomis ir pan. Kaip sako, kuo keistesnis vardas, tuo labiau is kaimo tevai :)