Paraše
Prieš 99 mėn

PETERBOROUGH gyvenantys Lietuviai

Dalinkimes informacija ir draukaukime cia;)
Paraše Jurgita
Prieš 99 mėn
Ieskom jaunu mamu Peterborough mieste, istekejusiu uz uzsienieciu. Jau esam kelis kartus susiburusios pasnekesiams prie kavos ir arbatos puodelio. Be to labai linksma musu vaikuciams pasizaisti kartu :)
Paraše Andreja
Prieš 99 mėn
o kodel tik istekejusiu uz uzsienieciu ieksote???? jei as mama, bet mano vyras lietuvis? tai as jau i jusu kompanija netinku?
Paraše Asta
Prieš 98 mėn
labas,as taip pat gyvenu Peterborough mieste,esu istekejusi uz uzsieniecio,tik nepavadinciau saves "jauna" mama.Butu visai idomu pabendrauti
Paraše Brigita
Prieš 98 mėn
Sveikos,
norėčiau paprašyti pagalbos gyvenančių Peterbore apie vaikų mokyklas. mane domintų The Kings School. kaip priima mūsiškius vaikus ir ar mokslas mokamas? gal turite šiaip kokios info. ačiū iš anksto. Jei galite parašykite man paštu : [email protected]
Paraše Vaida
Prieš 98 mėn
labukas mamyte, jai kartais ieskot aukles, ar zmogaus kuris galetu nuvesti jusu mazyli i mokykla rugsejo menesi rasykit man. Turiu patirties su vaikais, ir dabar priziuriu 3 metuku mergyte.Jai susidomejot parasykit [email protected] Lauksiu jusu zinutes
Paraše aida
Prieš 97 mėn
sveiki,gyvenu peterborough mieste,butu idomu susipazinti su cia gyvenanciom mamytem.rasykit man i [email protected]
Paraše Inesa
Prieš 97 mėn
Laba diena, gal kas nors galetu parekomenduoti aukle Peterborough mieste, kuri galetu priziureti mergyte 3 metu mano namuose. Dekoju

Lauksiu info
mano skype nickas w_a_n_e_s_a
Paraše jovi
Prieš 94 mėn
labas,gal lietuves kirpejos nr turit kas,peterborough,buciau dekinga
Paraše jovi
Prieš 94 mėn
Paraše Ramune
Prieš 93 mėn
Labukas Butu smagu susitikti su tom mamytem. Rasykit [email protected]
Paraše Alicija
Prieš 92 mėn
labas ieskau aukles savo sunui 5men.07879139403
Paraše Daiva
Prieš 91 mėn
labas, ieskau draugiu ir draugu kas gyvena Peterborough , kam virs 40, rasykit [email protected]
Paraše Jolanta
Prieš 88 mėn
Parduodu moteriskus drabuzius is Lietuvos yra ivairiu dydziu daugiau info rasite cia http://www.facebook.com/photo.php?fbid=187405621308968&set=a.187405111309019.48143.100001185941564&type=1&theater
Paraše Karolina
Prieš 86 mėn
Laba diena.Galiu priziureti Jusu mazyli(-e). Esu pati mama, gyvenu Peterborough.Man 20m. Myliu vaikus,esu rupestinga.Laukiu pasiulymu i email [email protected] arba telefonu 07425706115
Paraše alyte
Prieš 85 mėn
labukas visiems labai noreciau paklausti gal teko kam dirbti cukraus fabrike sitam mieste as buciau be galo dekinga,jei parasytume nes privalom ar vyras ar as pati kazkur vaziuoti dirbti
Paraše Rita
Prieš 85 mėn
Gerb. Alyte, kadangi kaip supratau pagal Jusu skelbima, kad vienas iš Jusu tikrai važiuos dirbti i cukraus fabrika, turiu pas Jus prašyma. Kadangi irgi planuoju ten vykti tik veliau, noriu paprašyti jei bus galimybe parašyti man ar tikrai pasiseke ten isidarbinti. Kadangi labai daug yra sukčiavimo atveju su idarbinimais Anglijoje, tai truputi baugoka. Jei perskaitete mano ši skelbimuka parašykite čia vel, tada aš Jums duosiu savo el.pašta tiesiogiai. Busiu dekinga.
Pagarbiai Rita
Paraše liolikas bolikas
Prieš 84 mėn
gal kas zinote uz kiek galima issinuomoti nama peterborough. aciu
Paraše liolikas bolikas
Prieš 84 mėn
gal kas zinote uz kiek galima issinuomoti nama peterborough. aciu
Paraše Dusia
Prieš 84 mėn
Nesuprantu, negi nera dirbusiu, dirbančiu ar ka nors žinančiu apie darba cukraus fabrike Peterborough mieste. Negi sunku brukšelt kokia informacija?
Paraše name
Prieš 79 mėn
sveikos.mamos is peterboro,bukit labai atsargios vedziau savo vaika pas tokia aurika tamsiais plaukais tel.nr nepamenu turi savo berniuka ir mergaite. ,4 vaikus veziodavosi masinoje visiskai neprisegtus ir visi maziukai vienam kazin ar metukai buvo, mano 2.5 metuku vaikas bijodavo jos baisiausiai prasydavo kad nepalikciau rekdavo tiesiog ,bet as is pradziu neturejau pasirinkimo nes buvom nepavydetinoj situacijoj.rasau tam kad jusu vaikuciui nereiketu to patirt.
Paraše nonna
Prieš 79 mėn
labas Dusia,pati nedirbu fabrike,bet jei cia atvaziuosit dirbti,zinokit viena,kad tai bus nebutinai cukraus fabrikas.darbus duoda agenturos,o kur pakliusi tai jau laimes dalykas,tai gali buti ir geliu,mesos,sokolado,vaisiu ir t.t fabrikai
Paraše Raimonda
Prieš 78 mėn
Sweikos mamytes, vedu savo sunu pas Aurika( tais paciais tamsiais plaukais) ir nieko blogo pasakyt negaliu, vaikas sveikas gyvas ir sotus, lekia pas vaikus Kaip pasiutes, nei rekia nei Ka, nereikia tiket kiekvieno individualia nuomone, tikrai ne visada kaltos aukles, kartais Ir vaikai buna perlepinti ;)
Paraše Egle
Prieš 78 mėn
Sveikos mamytes, as jau uz menesiuko isvykstu i peterbor'a pas savo vyra, ten jsi jau gyvena. Gal yra mayciu kurios esate susitvarkiusios visus dokumentus del pasalpu del kompensaciju ir galesite padeti? Zinoma uz atlygi. Parasykite man kolkas i lt numeriuka. Kai busiu ten jums paskambinsiu. Aciu +37064594889
Paraše Egle LT
Prieš 78 mėn
Labas, as pas Aurika vedziau vaikus dar Lietuvoj, labai siltas, atsakingas zmogus, myli vaikus, ne tik juos "priziuri", bet ir mokina, zaidzia, nekalbant apie tai kad mano isrankusis pietus galedavo rinktis is keliu patiekalu :) Paskui turejom dar keleta aukliu, bet nei viena neprilygo jai ir labai gaila, kad isvaziavo is LT
Paraše Dusia
Prieš 78 mėn
Ačiū Nona, kad nors Jus viena atsakėte, o tai tokia nežinomybė kankina. Baisu šiais laikais kuo nors pasitikėti. Mat buvo pasiūlymas būtent į cukraus fabriką iš lietuvių pusės ir tiesiog norėjau šiokios tokios informacijos kokia iš tikro ten padėtis:)
Paraše bira
Prieš 78 mėn
Laba diena gal yra dirbanciu peterboro mesos fabrike? Gal galite parasyti savo atsiliepimus. isanksto dekoju.
Paraše Kristina
Prieš 78 mėn
Dukra išvažiavusi jau 1 mėn. į šį miestą, darbus gauna per agentūrą, dirbo gėlių fabrike, šokolado, mėsos fabrike, o pusbrolis dirba vaisių ir visai patenkinti užsidirba ir už nuomą susimoka, pragyvenimui ir dar tauposi...
Paraše bira
Prieš 77 mėn
Ačiu Kristina. Važiuoju ne per agentūra.Labai neramu...
Paraše juozas
Prieš 77 mėn
Mielos mamytes daug jums visokiu rupesteliu ir su darbais ir su vaikuciais,sekmes jums visoms.Musu dukra Peterbore jau treti metai ,visus sunkumus praejo daug neslydinejo.Sekmes jums moterys,tvirtybes.
Paraše Asta
Prieš 77 mėn
Nieko bloga negaliu pasakyt apie Aurika. Vaikas ejo su dziaugsmu ir didziausiu noru. Esu macius ir kaip jie masinoje vezami. Visi prisegti ir saugus. Niekada nebuvo jokiu problemu. Kol kas tai geriausia is sutiktu auklyciu. Aciu jai!