Paraše indre
Prieš 127 mėn

ligoninės krepšys

Mielos mamytės, gal galėtumėt pasidalinti patirtimi kokius daiktus dėtis vykstant į ligoninę gimdyti? Kiek čia Anglijos ligoninėse laiko po gimdymo?Dekui
Paraše Giedre
Prieš 127 mėn
jeigu gimdymas prejo sklandziai, tai laiko viena diena kol apziuri vaikeli. mane pralaike tris dienas po gimdymo vien delto, kad maziukas nenorejo valgyti, dakarai stebejo, bet kai praalko ismoko traukti buteliuka, nes pieno tik pagimdzius nelabai buna, jis atsiranda po keliu dienu.
i ligonine svarbiausia pasiimti leliukui rubeliu:kepuryte, pirstinytes, sliauztukus ir po sliauztuku marskinelius, kad jam silta butu, po to gali isimesti pleda ar vystykla, pampersu, serveteliu valyti siknutei, bet man sesele rekomendavo valyti su vatos gumuliuku ir vandenuku, taip sveikiau odelei, as visa laika taip ir dariau. siaip tai vyras viska suvezios ko reiks labai. vyrai nakciai pasilikti bendroje palatoje negali, tai apie 8 val. jau lieki viena su leliuku. buteliuka su pienuku duoda ligonineje, tik reikia paprasyti. Dabar ko reikes TAU PACIAI: paketu isimesk, nes kraujuosi po gimdymo, o iki gimdymo begs vandenys, naktinius, chalata ar kokius patogius drabuzius dienai. pientraukio praktiskai nereikia, net gailejausi, kad nusipirkau, nes zysdamas leliukas pats sureguliuja pieno kieki, jo gaminasi tiek, kiek jis istraukia, o nusitraukinejant pradeda labai gamintis pienas ir vaikelis jo viso nebesugeba istraukti, gali atsirasti uzdegimai ir mastitas. Na atrodo viska paminejau, jei dar kas ka prides - butu labai faina.
Paraše giedre
Prieš 127 mėn
na, kad parsivezti kudiki namo reikes kombinezono, siltesnes kepurytes.
Paraše mamyte
Prieš 127 mėn
as zinojau, kad man bus daromas cezaris ir busiu ten kelias dienas, tai pasiruosiau visko daug ,netgi per daug,pvz pizama niestukems spec pirkau veztis i ligonine o jos man net neprireike nes jie dave savo,mazylio rubeliu irgi padauginau ,bet kaip sako atsarga gedos nedaro, nes mano draugei gimdymas prasidejo ne namie ir neturejo su savimi spec krepselio,buvo nuvezta tiesiai i gimdykla ,pagimde kaip kulka isove :)(pavydziu tokioms) lewisham ligoninej ir po 3val,nes jautesi abu puikiai, juos israse namo,todel namo mazyli teko passivezti suvyniota i ranksluosti net vyras nespejo grysti is darbo ir nuvesti rubeliu bei parvesti seimyneles kaip mamyte su taksi gryzo pati.vat kokiu istoriju paitaiko.linkiu lengvo gimdymo ir ramaus mazylio.sekmes!
Paraše giedre
Prieš 127 mėn
nelabai tikiu, kad ligonines administracija jai liepe iskart iseiti tik apziurejus kudiki. galbut jai buvo pasakyta, kad yra israsoma ir pati nusprende iseiti. o LIGONINES KREPSI REKOMENDUOJAMA DETIS IS ANKSTO, LIKUS PORAI SAVAICIU IKI GIMDYMO AR NET ANKSCIAU.
Paraše XXX
Prieš 127 mėn
brangioji tiki tu ar ne cia tavo problemos bet BET BUVO KAIP BUVO.IR DAR MAZYLIAI GIMSTA IR MEN IR 2 IR 3 ANSCIAU NUMATYTO LAIKO IR KREPSI GALI SUSIDETI LIKUS 2SAV IKI GIMDYMO!!!MAZAI APSISVIETUSI GRAZUOLE
Paraše giedre
Prieš 127 mėn
kodel lietuves tokios kandzios, tik ir ziuri, kad igelti. gi visko pasitaiko, aisku nezinosi kada gimdymas prasides, bet ir tu turi savo teises ir gali reikalauti ligonineje ar sakyti, kad blogai jautiesi, gi i gatve taves nemeta, o jei taip ir buvo, tai labai gaila man tos gimdyves, tai nedazni atvejai. o krepsi pakuotis gali jau ir ipusejus nestumui, tai kiekvienos pasirinkimas, tam ir lankomes pas midwifes, kad stebetu kudikelio augima ir tavo savijauta. o tu manes nezinai ir tikrai nezinai kiek as esu apsisvietusi siuo klausimu ar kitu. Sekmes busimoms mamytems!
Paraše ANDRE
Prieš 127 mėn
Sveikutes mamytes,ir besilaukencios.As taipat laukiuos ir kraunu savo krepsiuka.Mano daruge dave patarimu, ka vestis gimdymo namucius.LELIUKUI: pilna komplektuka rubeliu,kombinzoniuka,pamperiu kelis,serveteliu slapiu uzpakaliukiu,pleduka,jei pienuko nebuna pas mamyte jie duoda maistelio.Jei is ligonines vaziuosite su savo masina ,butinai reikia tureti auto cedute.TAU PACIAI:slepetes,kojnes siltas,liemenele maitinimo,halatuka,naktinukai atsegami per prieki,trusikeliu 2vnt,iklotu po gimdymo as visa paki isidejau,vazelina lupom.I DUSA:pora ranksluostuku viena diedeli, kita mazesni plaukam ,butinai tamsios spalvos.sampuno,duso zele ar muiliuka,dantu pasta ,dantu sepetuka,kremuka veidui,sukas,piestukini dezodoranta,vandens atsigerti,culpamu saldainuku jei noresi,fotika.Jei liksite ilgesniam laiku vyras gales atvesti jum ko reikes,tai tiek .Tikiuos neperdauk prirasiu,na neziau gal kam tiek visko ir nereikes.

Paraše mh
Prieš 127 mėn
praktiska ir visom pasiulyciau veztis vienkartiniu triusikeliu komplekteli (mothercare)
Paraše joana
Prieš 126 mėn
sveiki. nesenei atvykau i uk, esu 7 nestumo men. paciai 17m, kiek kainuos gimdymas,ar gausiu kokias ismokas? kur kreiptis?
Paraše Laura
Prieš 126 mėn
Paskaitinejau cia trupuciuka, taip faina. Laukiuosi jau 34 sav. Pirmas nestumas, todel zinau ne perdaugiausiai. Kiek skaiciau, kiek girdejau. Labai laukiu vaikucio gimimo.
Paraše raima
Prieš 78 mėn
aciu uz patarimus:)man 28 sav,greit jau reiks ruosti lagamineli i ligonine:)
Paraše Sigute
Prieš 72 mėn
sveikos, laukiuosi kazkur jau 4-5 menesius, gal kas galit papasakoti ar skiriasi gimdymai uk ir lietuvoje. ? man tai pirmasis vaikelis tai labai neramu.
Paraše lukrecija12
Prieš 23 mėn
lukrecija12
O aš maniau, kad pižamos moterims arba naktiniai yra būtinos į gimdymą. Negalvojau, kad duoda ligoninėj.